קורס בישול אונליין למתחילים ומתקדמים

קורס בישול אונליין הוא למעשה קורס אינטרנטי שמועבר מרחוק על ידי מנטור , שף או מוביל דעה בתחום הקולינריה והבישול. קורס בישול אינטרנטי יכול להיות ברמות שונות ולהתאים גם למתחילים וגם למתקדמים שרוצים לשפר את היכולות שלהם במטבח.

קורס בישול אונליין

מהם היתרונות של קורס בישול אונליין

יש לא מעט יתרונות בלעבור קורס בישול אינטרנטי, החיים שלנו מלאים בעשייה, אנחנו מתרוצצים ממקום למקום – העבודה תופסת את רוב היום שלנו, הטיפול בילדים שגוזל זמן לא מבוטל ובקושי נשאר לנו זמן פנוי לתחביבים ולחברים.

  • אפשר לצפות בתכנים בכל זמן שנוח לנו ומאיזה מקום שנוח לנו.
  • התרגול נעשה מהמטבח המוכר שלנו עם כלי הבישול שלנו, התנור והכיריים שאנחנו רגילים אליהם.
  • הלימוד התאורתי והפרקטי מתבצע בקצב האישי שלנו ולא מוכתב על ידי חברי הקבוצה.
  • אפשר להתמקד בפרקים מסויימים שאנחנו מתחברים אליהם יותר מבפרקים אחרים.
  • אפשר לצפות בתכנים שוב ושוב לפי החלטה שלנו.

ומה ההבדלים בין העלויות של קורסי אונליין לפרונטלים

סדנאות בישול ואפייה יכולות להגיע לעלויות גבוהות, מדובר על סכומים לא מבוטלים של אלפי שקלים בחודש. ולפעמים, הקורסים לא מתאימים לרמה הנוכחית של כל משתתף. העלויות הגבוהות נובעות מכך שבקורס פרונטלי יש מדריך שמשולם לו שכר, יש עלויות נוספות כמו חומרי הגלם, שכירות ואחזקת המקום שבו נערכת הסדנה.

בעוד שסדנאות בישול פרונטליות עולות ביוקר, סדנאות וקורסים אינטרנטיים יעלו לכם פחות משמעותית. וזאת משום שהידע המועבר בהן מוקלט על ידי מנטור או שף בתחום הבישול רק פעם אחת.

קורס בישול ביתי אונליין מאת ג'קי אזולאי

ג'קי אזולאי התפרסמה בתכנית מאסטר שף ותפסה מקום בגמר, ומאז היא מקבלת יום יום פניות ברשתות החברתיות, בסופר, ברחוב ובאנסטגרם הפרטי שלה. רוב הפניות שהאזולאי מקבלת הם בנושאים הקשורים לבישול ביתי. האמת זה לא מפתיע , בהתחשב בעובדה שהמנטורית נתקלת בכל כך הרבה שאלות על אוכל ביתי, כי הרי אנשים אוהבים להתחבר לטעמי ילדות של בית והאוכל הביתי ממלא תפקיד רב בחיינו.

אוכל ביתי מסמל משפחתיות, בית, אהבה, חום, אחדות ומסורת.

קורסי בישול אונליין